Studio De Charme Avec Balneo, Coeur De Presqu'Ile

  • 21 м²
  • 1 спальня
  • 1 ванна кімната

Studio De Charme Avec Balneo, Coeur De Presqu'Ile Lyon розташовані районі La Presqu’Ile, а станція метро Vieux Lyon - за 5 хвилини пішки.

Апартаменти передбачають гостям кухню, а також такі сучасні зручності, як система клімат-контролю. У помешканні гостям сподобається зручність фена і банних рушників у ванній кімнаті.

Studio De Charme Avec Balneo, Coeur De Presqu'Ile оснащені зручностями для самостійного приготування їжі, включаючи повністю обладнану кухню та обідню зону де гості можуть насолодитися сніданком.

Музей сім’ї Гадань розташований лише за 0.7 км, а Металева башта Фурв'єр - всього за 1.3 км від апартаментів. Музей галло-римської цивілізації знаходиться за 17 хвилини пішки. Аеропорт Ліон-Брон розміщений за 20 хв їзди, а автобусна зупинка Passerelle - Palais de Justice - біля Studio De Charme Avec Balneo, Coeur De Presqu'Ile.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Studio De Charme Avec Balneo, Coeur De Presqu'Ile Ліон
Petit Pierre - Hyper Centre - Place Jacobins
Ціна лише для моб. пристроїв

Petit Pierre - Hyper Centre - Place Jacobins

6.2
Дуже добре 6 відгуків
0 м від помешкання
USD 96 USD 86
за ніч
Petit Marin Hyper Centre
Ціна лише для моб. пристроїв

Petit Marin Hyper Centre

4.5
Непогано 9 відгуків
0 м від помешкання
USD 72 USD 65
за ніч
Le Petit David, Au Coeur De La Presqu'Ile
Ціна лише для моб. пристроїв

Le Petit David, Au Coeur De La Presqu'Ile

1 м від помешкання
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Ліон-Брон Аеропорт
    12 км

    Залізничні вокзали

    Gare de Lyon Perrache
    1.4 км

    Зручності

    Інтернет

    • Безкоштовний Wi-Fi в громадських місцях

    Паркінг

    • Паркування

    В номерах

    • Опалення
    • Обідній стіл

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Ліфт

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 16:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 10:00
    Номер ліцензії6938213350514
    Часті питання
    • Чи є в Studio De Charme Avec Balneo, Coeur De Presqu'Ile безкоштовний Wi-Fi?
      Доступ до Інтернету надається безкоштовно в Studio De Charme Avec Balneo, Coeur De Presqu'Ile.
    • У квартирі Studio De Charme Avec Balneo, Coeur De Presqu'Ile можна розмістити домашніх тварин?
      У квартирі Studio De Charme Avec Balneo, Coeur De Presqu'Ile не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • У цій квартирі є кухня?
      В цій квартирі гості зможуть скористатися повністю обладнаною кухнею з холодильником і скляним посудом.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Ліон-Брон Аеропорт
    12 км

    Залізничні вокзали

    Gare de Lyon Perrache
    1.4 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Studio De Charme Avec Balneo, Coeur De Presqu'Ile Ліон
    100% перевірені відгуки

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити